poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Czym jest dla mnie fotografia

Fotografia to malowanie światłem. Używamy jej by uchwycić chwilę, która już nigdy nie wróci. 

W dniu ślubu dbamy by zdjęcia były jak nasze wyobrażenie tych magicznych momentów, lekkie, pełne radości. W całej masie ofert szukamy fotografa , który sprosta zadaniu i zapisze nasze emocje tak jak będziemy chcieli je zapamiętać. Zatrzymujemy wizerunek nowo narodzonego dziecka, jego pierwszych urodzin i pierwszej gwiazdki. Dzięki tak wysoko rozwiniętej technice możemy te momenty chwytać sami choćby telefonami komórkowymi. Są uroczystości jak chrzest czy komunia kiedy rolę fotografa oddajemy profesjonaliście. Dzięki jego obserwatorskiemu doświadczeniu te ważne dni na długo pozostaną w pamięci niezmienione i piękne nie tylko dla nas ale i dla kolejnych pokoleń. Fotografia to ogromny silnik naszej pamięci i oczy przyszłych pokoleń.

Fotografia to sztuka. Najlepsi potrafią tak uchwycić scenę by wzruszać, uderzać przekazem jak bronią. Sceny, przedmioty, subtelność światła ile można za pomocą oka wprawnego fotografa przekazać pięknych emocji.
Fotografia to ogromna część naszej kultury. Rozejrzyjmy się wokół siebie, jest wszędzie. W naszych domach, na ulicach w mediach. Zdjęcia opowiadają historię ludzi i ich czasów. Dzisiaj zrobisz zdjęcie za dziesiątki lat będzie dokumentem opowiadającym o nas samych.
 Fotograficzne usługi


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz